KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Produkty ułatwiające organizację w domu w samochodzie i w ogrodzie typu organizery z kieszeniami latark z alkomatem i narzędzia ogrodowe

Pucowanie to zajęcie konieczne... A czy zdajecie sobie sprawę, że produkty z tej kategorii są perfekcyjnymi nośnika reklamy logo firmy niekoniecznie związanej z branżą domową?
Polecamy każdy produkt użytku domowego z nadrukiem reklamowym, bo to żywa i praktyczna wizytówka!
Produkt z nadrukiem firmowym lub hasłem reklamowym stają się elementem promocji marki oraz wzmacnia znajomość produktu i dostawcy w oczach odbiorcy - klienta.
Jeżeli otwieracz albo torbę opatrzysz swoim znakiem graficznym i przekażesz go klientowi, możesz być pewien, że będziesz pozytywnie kojarzony, a Twoje logo stanie się miłym dodatkiem do codziennym czynności. Otaczający nas świat odbieramy za pomocą zmysłów, a logo marki na produktach codziennego użytku w domu umożliwi to, aby klient zapamiętał i pozytywnie kojarzył wszystko co jest związane z Twoją branżą.

Na naszej stronie NETRA.pl w kategorii produktów zdecydowanie ułatwiająca życie. Produkty takie jak skrobaczki ręczniki z mikrofibry służą do świętej organizacji naszego codziennego życia. Skrobaczka do niezbędnik w naszym polskim klimacie. "Sorry, taki mamy klimat", ale z takim produktem damy radę - co? W ofercie firmy NETRA Reklama mamy skrobaczki wielofunkcyjne tzn. z młotkiem bezpieczeństwa oraz nożykiem do przecinania pasów bezpieczeństwa - to taki full wypas. Skromniejsze i tańsze to klasyczne plastikowe z ząbkami do usuwania lodu z szyby lub gumą do naszej lśniącej karoserii. Wykonujemy nadruki UV w pełnym kolorze lub monochromatyczne. Latarki z brelokiem lub ciśnieniomierz do opon w formie breloka też jest w tej kategorii. Organizery podróżne na siedzenie lub do bagażnika. Masz dziecko - to wiesz o co chodzi. Zestawy ogrodowe, uchwyty na telefon do wszystko w kategorii DO SPRZĄTANIA, bo sprzątanie to też organizacja przestrzeni. Chcesz aby klient używał w swoim prywatnym życiu produkt z Twoim logo - zapraszamy.
Wybór masz, więc wybierz i...
Czekamy na decyzję, my naniesiemy logo, przedstawimy projekt do akceptacji - wszystko GRATIS.
Kalkulacja ON_LINE do wykonania samodzielnie też GRATIS - szczegóły z instrukcja tutaj:
A. Wybierz produkt Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie.
Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
C. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
D. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.

6.92 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120
Error
500

Whoops, something went wrong on our servers.