KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kubki wykonane z ceramiki porcelany i szkła szkliwione na biało lub kolor błyszczące i matowe jednokolorowe i różne na zewnątrz i we wnętrz z przykrywka i LOCK przed wylaniem (czego/kogo?)

KUBEK to produkt dla wszystkich i używany jest przez wszystkich bez względu na miejsce wiek czy stanowisko. Jesteś w restauracji czy kawiarni i zamawiasz herbatę lub kawę to na pewno dostaniesz ją w KUBKU, SZKLANCE bądź FILIŻANCE.
Czy z nadrukiem firmowy to już jest kwestią lokalu.
Booo?
Otóż wiesz doskonale, że funkcjonalność tego produktu sprawia, że jest niezbędny w naszym codziennym życiu.
KUBKI towarzysza nam wszędzie, ale czy zawsze są to produkty z nadrukiem firmowym?
Firma NETRA Reklama działająca w branży producentów ceramiki z nadrukiem przekona, że warto kubek opatrzyć swoim logo.

Jesteśmy różnymi użytkownikami i różnymi odbiorcami nośników reklamy.
W przypadku KUBKA jeden wybiera mega duży kubka inny zaś subtelnej filiżanki, albo klasyczna szklankę, natomiast w barze dostaniemy kufel piwa. Niektórzy potrzebują mieć zawsze ciepły napój pod ręką i to tego najlepszy jest kubek termiczny. Krótko mówiąc kubek to produkt codziennego użytku, wystarczy dodać do tego Twoje logo lub hasło reklamowe i klasyczny kubek z naszej szafki kuchennej staje się pożądanym upominkiem reklamowym, które jest doskonałym narzędziem wykorzystywanym w relacjach z klientem. Po darowując swój kubek reklamujący Twoją firmę w sposób naturalny budujesz pozytywne skojarzenia z marką. Taki upominek firmowy to w relacji z klientem jeden z elementów układanki w budowaniu lojalności ze swoim klientem. Ceramika z nadrukiem staje się elementem promocji marki oraz wzmacnia znajomość.
Jeżeli kubek, filiżankę bądź szklankę opatrzysz swoim znakiem graficznym i przekażesz go klientowi, możesz być pewien, że będziesz pozytywnie kojarzony, a Twoje logo stanie się miłym "dzień dobry" każdego dnia. Po części otaczający nas świat odbieramy za pomocą zmysłów, a ceramika reklamowa z logo marki umożliwi to, aby klient zapamiętał i pozytywnie kojarzył wszystko co jest związane z Twoją branżą.
Aby wykorzystać CERAMIKĘ Reklamową jako jeden z elementów Twoich działań marketingowych, w którym drzemie olbrzymi potencjał wizerunkowy powinieneś wiedzieć jaki model najbardziej pasuje do Twojej firmy.
Czy kubek z nadrukiem będzie doskonale komponował się z Twoją branżą i trafnie oddziaływał na świadomość marki konsumentów? Kubek z nadrukiem jest użytkowym produktem niezbędnym w codziennym życiu bez względu na to czy znajduje się w biurze, pracy, restauracji czy domu. Wszyscy z niego korzystamy. Zatem ceramika reklamowa z nadrukiem jest jednym z wielu idealnych produktów upominkowym w działaniach marketingowych. Obdarowany klient będzie używał go przez dłuższy czas, a Twoja reklama stanie się użytkowym dopełnienie dnia.

Zebraliśmy w ofercie sprawdzone artykuły producentów ceramiki reklamowej z importu dalekowschodniego oraz z naszej rodzimej produkcji europejskiej. Mamy bardzo duży wybór kubków porcelanowych, ceramicznych i z porcelitu. Piękne filiżanki oraz funkcjonalne szklanki z podwójnym dnem lub na piwo, a także standardowe kufle o różnych pojemnościach. Duża oferta ceramiki reklamowej z nadrukiem w ustalonych terminach realizacji dostaw.
Przedstawiamy kompletną ofertę z dokładnym i przejrzystym opisem. Przy każdym kubku, filiżance czy szklance lub kuflu podajemy wysokość, szerokość oraz pojemność w mililitrach. Przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki, nierzadko poetycki opis, wymiary, materiał, dostępna kolorystyka oraz najważniejsze stany magazynowe aktualizowane kilka razy w ciągu dnia.
Na wszystkich produktach ceramicznych, szklanych i porcelanowych wykonujemy nadruk w kilku technikach. Podczas przygotowania produkcji wybieramy technikę znakowania, od druku bezpośredniego, poprzez druk transferowy lub sublimacyjny, a skończywszy na kalce ceramicznej. Wszystkie te metody w końcowym procesie produkcji są wypalanej w wysokich temperaturach w piecach ceramicznych. Dzięki czemu produkty ceramiczne z naszej oferty można myć w zmywarkach mechanicznych to nadruk jest odporny. Rodzaj metody nadruku zależy od modelu ceramiki, ilości kolorów w projekcie oraz obszaru zadruku

Podsumowując: Twoja kampania reklamowy była nie tylko widoczna w momencie samej akcji promocyjnej, wybierz opcję kampanii reklamowej swojej firmy poprzez kubki reklamowe z logo firmowym.
A jak się przekonasz, że taka promocja jest bardzo pozytywnie odbierana przez Twoich klientów, wróć do nas i rozważ rozszerzenie jej o kolejne modele, może filiżanki, albo kubek barwiony hydrocolorem. Taki kubek będzie tylko u Ciebie. Z nami go stworzysz i na pewno wrócisz, bo ceramika reklamowa z nadrukiem to pozytywny akcent na "dzień dobry".

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120