KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Artykuły do domu typu deski na przekąski karafki zestawy kuchenne i na grila ale też koce piknikowe

Czy zastanawialiście się kiedyś nad produktem użytku domowego jako perfekcyjnego nośnika reklamy logo firmy niekoniecznie związanej z branżą domową?
NIE?!!! To wielki błąd, ponieważ najczęściej używane produktu w środowisku domowym to najlepsza forma reklamy. Po co wręczać drukowana wizytówkę na papierze jak można wykorzystać otwieracz do butelek jako formę wizytówki z praktycznym zastosowaniem?
Firma NETRA Reklama gorąco poleca takie zastosowanie. Każdy produkt użytku domowego z nadrukiem reklamowym to żywa i praktyczna wizytówka!
Otwieracz, nóż, przybory do grillowania lub torby na piknik z nadrukiem firmowym lub hasłem reklamowym stają się elementem promocji marki oraz wzmacnia znajomość produktu i dostawcy w oczach odbiorcy - klienta.
Jeżeli otwieracz albo torbę opatrzysz swoim znakiem graficznym i przekażesz go klientowi, możesz być pewien, że będziesz pozytywnie kojarzony, a Twoje logo stanie się miłym akcentem każdej wyprawy w plener lub do ogrodu. Po części otaczający nas świat odbieramy za pomocą zmysłów, a logo marki na produktach codziennego użytku w domu umożliwi to, aby klient zapamiętał i pozytywnie kojarzył wszystko co jest związane z Twoją branżą.

Na naszej stronie NETRA.pl gigantyczna oferta produktów do użytku codziennego w domowym zaciszu w biurowej wichurze oraz podczas relaksacyjnych wypadów solo lub w towarzystwie.
Niezbędne przybory kuchenne typu mieszadełka pojemniki noże deski i oczywiście wszelkiego rodzaju fartuchy damskie męskie unisex i dziecięce w zestawie lub solo.
Bogata forma i kolorystyka wraz z wieloszczeblowym przedziałem cenowym sprawia, że ta kategoria zawiera produkty pasujące do każdej branży. Budowlaniec pije...kawę tak więc używa kubka, mamy w ofercie termiczne klasyczne szklane i ceramiczne. Sportowiec pije wodę, zatem polecamy dzbanki z infuzją. Księgowa, student i uczeń bierze...śniadanie ze sobą, zatem polecamy pojemniki na żywność klasyczne ze sztućcami lub też termiczne.
Wybór jest ogromny.
Czekamy na decyzję, my naniesiemy logo, przedstawimy projekt do akceptacji - wszystko GRATIS.
Kalkulacja ON_LINE do wykonania samodzielnie też GRATIS - szczegóły z instrukcja tutaj:
A. Wybierz produkt Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie.
Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
C. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
D. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.

4.42 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120