KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Parasole ze składana czaszą na dwa lub trzy wiatroodporne lub ultra lekkie zawsze wielopanelowe jedno lub wielokolorowe

PARASOLE SKŁADANE to bardzo praktyczne wykorzystanie potrzeby z wygodą. W naszej kategorii są parasolki 2-sekcyjne, czyli ze składana czaszą na dwa razy, ale mamy również bardziej skomplikowane konstrukcyjnie modele, bo składane na trzy. Dodatkowo czasze są wiatroodporne, czyli w chwili mocnego podmuchu stelaż wygina się w przeciwną stronę, ale dzięki włókna szklanym jest na tyle elastyczny, że nie złamie się. Ultra lekkie zawsze wielopanelowe jedno lub wielokolorowe czasze z jednokolorowym poszyciem lub wielokolorowym to możliwość dopasowania produktu pod każda markę. Najczęstszym miejscem nadruku reklamowego jest bryt na czaszy parasola, ale zdarza się, że kliencie chętniej wybierają dyskretne logo na rączce od parasola. Bogata kolorystyka produktów daje olbrzymie możliwości promocyjne. A różnorodny przedział cenowy zadowoli każdego kupującego.
Zatem zapraszamy do kalkulacji ON-LINE bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl.
Przy każdym produkcie jest ikonka KALKULATORA.
Kliknij w nią, wybierz ilość, miejsce nadruku, ile kolorów ma Twoje logi i już jesteś gotowy na koszty związane z zamówieniem.
Całe obliczenia zapisz korzystając z kolejnych ikonek znajdujących się po prawej stronie ekranu. Mamy dwa formaty zapisu - klasyczny PDF lub EML, który możesz modyfikować - dodawać treść.
Nie zapomnij sprawdzić dostępności danego gadżetu - nasze stany magazynowe znajdują się po LEWEJ stronie ekranu.
Zapraszamy!

13.03 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120
Error
500

Whoops, something went wrong on our servers.