KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

SUBLIMACJA 20mm to smycz z nadrukiem w pełnym kolorze na awersie i/lub rewersie

W kategorii SMYCZE SUBLIMACJA 20mm zgromadziliśmy smycze z nadruku w pełnym kolorze, czyli drukujemy na taśmie poliestrowej, a potem zszywamy dodając odpowiednie wykończenia tyku karabińczyk, złączka itd. Smycz ma szerokość 2cm, czyli 20mm z różnymi elementami takim jak uchwyt na telefon, złączka, karabińczyk itd. Wymienione elementy można łączyć ze sobą w dowolnych kompozycjach. Szczegółowy opis dotyczący wyposażenia smyczy w elementy znajduje się przy każdym produkcie.
W celu sprawdzenia ceny kliknij w obrazek/ikonę kalkulatora. Zostajesz przekierowany do karty produktu z możliwością wykonania kalkulacji on-line. Ceny zmieniają się w zależności od ilości produktu. W przypadku druku sublimacyjnego na smyczach ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Zdobienie jest metodą druku sublimacyjnego na białej płaskiej taśmie poliestrowej. Modele występują w wersji druku jednostronnego, gdzie rewers=lewa strona smyczy pozostaje biała, albo w wersji de-lux, czyli z drukiem dwustronnym, gdzie cała powierzchnia jest zadrukowana. Możliwość druku dwustronnie różnego to kolejny atut tego produktu. Cała powierzchnia 1mb jest zadrukowana według projektu Klient.
Drukujemy zdjęcia budynków nowej siedziby firmy, która właśnie się przeprowadziła. Twarze pięknych modelek promujących markę, opakowania kremów z hasłem promocyjnym albo produkty dla dzieci z buzią maluszków. Drukujemy dla wszystkich gabinetów kosmetycznych lub dentystycznych, cała medycyna estetyczna może wykorzystać smycz jako idealny nośnik reklamy. Każda branża może mieć i używać smycze, bo to praktyczny nośnik reklamy i znakomite możliwości projektowe. Jedynym ograniczeniem jest szerokość. Długość jest zaskakująca, bo to 1mb w jednym produkcie. Produkcie wielorazowego użytku i dość długowiecznego dodatkowo wielokolorowy. Smycz po złożeniu/zszyciu ma +- 50cm. Smycz może być zakończona klasycznym karabińczykiem typu rybka, ale nie wszystkie modele. Niektóre mają końcówkę do telefonów komórkowych dodatkowo w wersji ze złączką, z uchwytem na identyfikator. Możliwości jest wiele. Wszystkie w obrębie szerokości 2cm są właśnie w tej kategorii.
Przy kampanii promocyjnej smycz jest niewątpliwie dobrym rozwiązaniem pod względem możliwości projektowych, oraz ze względu na przystępną cenę.
W sprawie kontaktu prosimy o e-mail na adres info@netra.pl lub telefon na infolinie 801-022-192, stacjonarny 33/812-56-17.

Przypominamy, że przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki opis, podstawowe wymiary takie jak szerokość i długość, rodzaj materiału, dostępne opcje dodatków oraz najważniejsze cena dla konkretnego przedziału ilościowego. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze kalkulatorowi cen on-line, który umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

0.63 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120
Error
500

Whoops, something went wrong on our servers.